دانلود مقاله انگلیسی رایگان:نظریه Q، قیمت گذاری نامناسب و اجرت سودآوری: شواهدی از چین - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • Q-theory, mispricing, and profitability premium: Evidence from China Q-theory, mispricing, and profitability premium: Evidence from China

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Q-theory, mispricing, and profitability premium: Evidence from China


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نظریه Q، قیمت گذاری نامناسب و اجرت سودآوری: شواهدی از چین


  منبع:

  Journal of Banking & Finance Volume 87, February 2018, Pages 135-149


  نویسنده:

  Fuwei Jiang, Xinlin Qi, Guohao Tang


  چکیده انگلیسی:

  Using various empirical measures, we find that, in China, firms with high profitability generate substantially higher future stock returns than those with low profitability. This positive effect of profitability on expected returns is robust to controlling for other firm characteristics and risks. We show that the profitability premium is stronger among firms with low investment friction, which is consistent with the implications of investment-based q-theory asset pricing models. However, the premium is not stronger among firms with high limits to arbitrage, contradicting behavioral mispricing explanations.
  keywords: Profitability premium |Chinese stock market |Investment frictions |Q-theory |Mispricing


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15
  حجم فایل: 441 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer