دانلود مقاله انگلیسی رایگان:یادداشت فنی: حل مدلهای انبارداری توسط روش جبری - 2018

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی زنجیره تامین رایگان
 • Technical note: Solving inventory models by algebraic method Technical note: Solving inventory models by algebraic method

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Technical note: Solving inventory models by algebraic method


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یادداشت فنی: حل مدلهای انبارداری توسط روش جبری


  منبع:

  International Journal of Production Economics Volume 200, June 2018, Pages 130-133


  نویسنده:

  Xu-Ren Luo, Chih-sheng Chou


  چکیده انگلیسی:

  We consider the open question raised by Chang et al. (2005) to solve the EOQ and EPQ inventory models without referring to calculus. Lau et al. (2016) and Chiu et al. (2017) both extended this open question by deriving criterion for the existence and uniqueness of the interior minimum solution but they used analytical techniques that are related to calculus. Moreover, their derivations are incomplete and contained questionable results. In this note, we only used algebraic approach for their extended open question.
  keywords: Inventory model |Economic order |Production quantity |Shortage


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  حجم فایل: 207 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer