دانلود مقاله انگلیسی رایگان:سنجش اقدامات مدیریتی - 2018

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت بهره وری رایگان
 • Measuring management practices Measuring management practices

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Measuring management practices


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سنجش اقدامات مدیریتی


  منبع:

  International Journal of Production Economics Volume 199, May 2018, Pages 65-77


  نویسنده:

  Manthos D. Delis, Mike G. Tsionas


  چکیده انگلیسی:

  Good management practices are remarkably difficult to robustly measure, especially when unique data on firms and their managers are not available. We propose a new model estimated with Bayesian techniques that requires only the usual accounting data on inputs and outputs and thus can be applied to any firm. We show that our management practices estimates are more than 90% correlated with existing state-of-the-art measures from a very specialized data set by Bloom and Van Reenen (2007). We also obtain very high correlations when conducting an extensive Monte Carlo analysis. Finally, we show that frontier-based methods previously used to estimate management practices do not provide good approximations.
  keywords: Management practices |Productivity |Cost efficiency |Bayesian methods


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  حجم فایل: 608 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بهره-وری
موضوعات
footer