دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تبدیل شبکه های بیوزن به وزندار در شبکه های پیچیده - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تبدیل شبکه های بیوزن به وزندار در شبکه های پیچیده - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه
 • تبدیل شبکه های بیوزن به وزندار در شبکه های پیچیده

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تبدیل شبکه های بیوزن به وزندار در شبکه های پیچیده


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سعید آرامش،1علی قربانیان2و* ،محمد حبیبی


  چکیده فارسی:

  اجتماع یابی در شبکه های پیچیده یکی از مباحث کاربردی و مهم به شمار می اید .اکثر مباحث مربوط به اجتماع یابی از مغهوم فاصله استفاده کرده اند البته مفهوم فاصله در اجتماع یابی با انچه که مربوط به فواصل مختصاتی است بسیار متفاوت است چرا که در اجتماعات بحث از فاصله به معنای ارتباط یا عدم ارتباط و یا قدرت ارتباط گروه های مختلف شبکه با یکدیگر است . در این تحقیق به بررسی 2 معیار فاصله ای و ارائه ی یک معیار جدید پرداخته شده است.هدف این تحقیق ارائه راه حلی برای تبدیل شبکه های بی وزن به وزن دار است .چرا که اولین قدم برای انجام محاسبات در شبکه تبدیل شبکه بی وزن به وزن دار است .برای بررسی دقیق به بیان مثال هایی متفاوت برای هر یک از معیارها پرداخته شده است . در این تحقیق برای تبدیل شبکه بی وزن به وزن دار از الگوریتم نویسی در نرم افزار متلب استفاده شده است . برای دقیق شدن بر روی چگونگی استفاده از نزم افزار متلب کدهای الگوریتم نویسی مورد استفاده نیز اورده شده است .
  کلمات کلیدی : اجتماع یابی ، معیار فاصله ای، شبکه ، ماتریس اوزان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 572 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-
موضوعات
footer