دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تعیین عوامل موثر بر عملکرد معلمان شیراز و رتبه بندی انها به روش تحلیل سلسه مراتبی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تعیین عوامل موثر بر عملکرد معلمان شیراز و رتبه بندی انها به روش تحلیل سلسه مراتبی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • تعیین عوامل موثر بر عملکرد معلمان شیراز و رتبه بندی انها به روش تحلیل سلسه مراتبی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تعیین عوامل موثر بر عملکرد معلمان شیراز و رتبه بندی انها به روش تحلیل سلسه مراتبی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سارا کشاورز ، سید محمد حسین حجتی


  چکیده فارسی:

  درک میزان رضایت مندی معلمان از اموزش پرورش و شناسایی عوامل انگیزشی و نگهدارنده در دنیای امروز برای هر سازمانی متناسب با شرایط خاص خود مهم به نظر می رسد . در حال حاضر یکی از مشکلات اساسی سازمان ها پایین بودن میزان عملکرد شغلی کارکنان است که صدمات جبران ناپذیری را به سازمان وارد می کند.در این راستا تعیین عوامل موثر بر عملکرد فرهنگیان و رتبه بندی انها میتواند دید خوبی به سیاست گذاری منابع انسانی در اموزش پرورش دهد .همچنین این عوامل میتواند با تدوین این سیاست ها و خط مشی های مناسب عملکرد فرهنگیان را بهبود بخشد .هدف تحقیق حاضر شناسایی و رتبه بندی عوامل موثر بر عملکرد فرهنگیان شیراز است.در این مقاله ابتدا پرسشنامه بین 30 نفر از معلمان با تجربه و کارشناس توزیع گردید سپس برای تجزیه و تحلیل داده ها از ازمون t استفاده شده است . از طرفی با رشد و توسعه تکنیک های ریاضی از این تکنیک ها جهت اولویت بندی مسائل استفاده میشود .یکی از این تکنیک ها روش تحلیل سلسه مراتبی است که به رتبه بندی معیارها ی شناسایی شده میپردازد . در این مقاله با استفاده از تکنیک تحلیل سلسه مراتبی رتبه بندی معیارهای موثر بر عملکرد فرهنگیان مقطع ابتدایی ناحیه 1 شیراز پرداخته ایم .
  کلمات کلیدی :عملکرد شغلی، رتبه بندی ، معیار، تحلیل سلسه مراتبی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 741 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer