دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:عملکرد شغلی، رتبه بندی ، معیار، تحلیل سلسه مراتبی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:عملکرد شغلی، رتبه بندی ، معیار، تحلیل سلسه مراتبی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • عملکرد شغلی، رتبه بندی ، معیار، تحلیل سلسه مراتبی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  عملکرد شغلی، رتبه بندی ، معیار، تحلیل سلسه مراتبی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  عماد الدین هزاوه ای استاد یار (نویسنده مسئول )، محمد احسانی فر، استاد یار سید علی شکر اللهی


  چکیده فارسی:

  در مراکز درمانی مدیریت برای رسیدن به اهداف خود به ذنبال استقرار سیستم هایی می باشد تا فضای مناسب برای ارائه خدمت را فراهم نماید .از جمله سیستم هایی که در 5 سال اخیر مورد توجه مراکز درمانی علی الخصوص بیمارستان ها واقع شده است .سامانه نوبت دهی تلفنی میباشد .هدف این پژوهش ارزیابی سیستم نوبت دهی تلفنی بیمارستانی می باشد .در این راستا برای پی بردن به مهم ترین مشکل در سیستم های نویت دهی تلفنی که زمان انتظار که زمان انتظار بالا و مواجه با اشغالی خطوط میباشد . مدل شبیه سازی این سیستم طراحی شد سپس اعتبار این مدل از لحاظ تطابق با واقعیت مورد بررسی قرار گرفت .در نهایت به منظور ارائه راهکارهایی در جهت بهبود عملکرد سیستم موجود با استفاده از طراحی ازمایشها سناریوهای پشنهادی را شبیه سازی نموده و مدل بهبود یافته معرفی گزدید .
  کلمات کلیدی:نوبت دهی تلفنی ،شبیه سازی ، تلفن گویا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 42
  حجم فایل: 1106 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer