دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی ارتباط حاکمیت شرکت با تعیین نوع استراتژی بازاریابی - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • بررسی ارتباط حاکمیت شرکت با تعیین نوع استراتژی بازاریابی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی ارتباط حاکمیت شرکت با تعیین نوع استراتژی بازاریابی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد حسین رحمتی


  چکیده فارسی:

  برنامه های تجاری هر سازمان به برنامه های استراتژیک هیئت مدیره در قالب حاکمیت شرکتی مناسب بستگی دارد در حالی که استراتژی می تواند به عنوان عملکرد تعدیل کننده برای بدست اوردن سهم بزرگتری از بازار عمل کند .حاکمیت شرکتی مناسب مدیریت استراتژیک و مدل کسبو کار نوجه زیادی را برای سهام داران برای غلبه بر مسائل به وجود می اورند .لذا حاکمیت شرکتی می تواند نقش مهمی در نفوذ به شرکت ها در اقتصادهای در حال توسعه با معرفی بهترین استراتژی مناسب مطابق با الزلم مصرف کننده و مجبور ساختن سهام دارن برای سرمایه گذاری برای پروژه های جدید ایفا نماید. در این راستا در این پژوهش به برررسی ارتباط حاکمیت شرکت با تعیین نوع استراتژی بازار یابی میپزدازیم . در این پژوهش از پرسشنامه محقق ساخته جهت گرداوری اطلاعات استفاده گردید .روایی و پایایی پرسش نامه مورد تایید قرار گرفت .الفای کرونباخ برای پایایی کل پرسش نامه0.942 بدست امد .پرسشنامه بین 66 نفر از مدیران ارشد کارشناسان ارشد و مدیران بخش بازار یابی شرکت تولیدی صنعتی فراسان این شرکت به صورت تصادفی ساده توزیع گردید .یافته های تحقیق نشان داد که متغییر استقلال اعضای هیئت مدیره مستقیم به میزان 68.3درصد بر متغییر استراتژی بازار یابی در این تحقیق اثر دارد و متغییر ماکیت شرکت مستقیم به میزان 78.1درصد بر متغییر استراتژی بازار یابی در این تحقیق اثر دارد .
  کلمات کلیدی :حاکمیت شرکتی ،بازار یابی ،استراتژی بازار یابی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 598 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer