دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تحلیل استراتژیک، تدوین و انتخاب استراتژی با استفاده از ماتریسهای SWOTتکمیلی و QSPM - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تحلیل استراتژیک، تدوین و انتخاب استراتژی با استفاده از ماتریسهای SWOTتکمیلی و QSPM - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت استراتژیک
 • تحلیل استراتژیک، تدوین و انتخاب استراتژی با استفاده از ماتریسهای SWOTتکمیلی و QSPM

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تحلیل استراتژیک، تدوین و انتخاب استراتژی با استفاده از ماتریسهای SWOTتکمیلی و QSPM


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سعید نبی زاده مرزیانی


  چکیده فارسی:

  تحلیل استراتژیک تدوین و انتخاب استراتژی دو مولفه مهم و نخستین فرایند مدیریت استراتژیک هستند که نیازمند شناسایی و تحلیل قوت ها و ضعف های درون سازمان و فرصت ها و تهدید های محیطی است . تکنیک های بسیاری را می توان برای تحلیل موارد استراتژیک بکار برد که از میان انها ماتریس SWOTاز شهرت بسیاری برخوردار است این ماتریس قوت ها و ضعف های درون سازمان و فرصت ها و و تهدیدهای خارج سازمان را به خوبی ارزیابی می کند .اما ضعف هایی هم دارد از جمله عدم توجه به اهداف سازمان عدم توجه به تمامی عوامل درونی و بیرونی سازمان . در این مقاله برای حمایت از تحلیل استراتژیک تدوین و انتخاب استراتزی ماتریسSWOT تکمیلی ارائه میگردد که یک مجموعه راهکارهای ترکیبی پیشنهاد می نماید . سپس در پایان برای جلوگیری از تناقض با اصل تمرکز در استراتژی ها و به منظور تحلیل و فیلتر کردن انها از ماتریسQSPM برای دستیابی به بهترین استراتژی ها استفاده می کنیم . در پایان با یک مثال ماتریس مذکور را پیاده سازی مینماییم .
  کلمات کلیدی :مدیریت استراتژیک ،تحلیلSWOT ،ماتریسQSPM


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 419 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer