دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:رتبه بندی شرکت های هواپیمایی ایران با استفاده از تصمیم گیری چند معیار فازی - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی منطق فازی
 • رتبه بندی شرکت های هواپیمایی ایران با استفاده از تصمیم گیری چند معیار فازی

  دانلود مقاله isi | دانلود مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  رتبه بندی شرکت های هواپیمایی ایران با استفاده از تصمیم گیری چند معیار فازی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد رضا تقی زاده یزدی،میر سید محمد محسن امامت،سیما سبز علی رضایی ،هنگامه علیخانی


  چکیده فارسی:

  هدف پژوهش حاضر رتبه بندی شرکت های هواپیمایی کشور از منظر کیفیت خدمات پرواز های داخلی می باشد. بدین منظور برای رتبه بندی شرکت های هواپیمایی از رویکرد تصمیم گیری چند معیاره فازی استفاده شده است . در این پژوهش ابتدا معیارهای ارزیابی با بررسی پیشینه تخقیق و نظر سنجی از خبرگان تعیین شدند. سپس با استفاده از روش فرایند تحلیل سلسه مراتبی فازی وزن معیارها تعیین گردید . در این پژوهش برای رتبه بندی شرکت های هواپیمایی از روش ویکور فازی استفاده شده است .نتایج این پژوهش نشان داد در پرواز های داخلی معیارهای پاسخگویی رویه های جبران خسارت و رعایت ادب و تواضع کارکنان و امنیت پرواز از اهمیت بیشتری برخوردارند .همچنین این مقاله نشان داد شرکت های برتر از نظر کیفیت خدمات شامل آتا زاگرس و کاسپین می باشند.
  کلمات کلیدی :تصمیم گیری چند معیاره، منطق فازی ،کیفیت خدمات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 450 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
منطق-فازی
موضوعات
footer