دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی میزان نابیت مدیریت زنجیره تامین سبز - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی میزان نابیت مدیریت زنجیره تامین سبز - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • بررسی میزان نابیت مدیریت زنجیره تامین سبز

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی میزان نابیت مدیریت زنجیره تامین سبز


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  هانیه جناب زاده، زینب اخوان


  چکیده فارسی:

  تولید ناب یعنی تولید بدون اینکه مواد مورد استفده اتلاف شوند چیزهایی ک مطابق با مفهوم ناب هیچ ارزشی به تولیدی اضافه نمیکند اتلاف تلقی می شوند .مدیریت زنجیره تامین ،مدیریت و هماهنگی یک شبکه پیچیده ای از فعالیت های درگیر در ارائه محصول نهایی به مشتری می باشد در نتیجه مدیریت زنجیره تامین سبز یک رویکرد برای بهبود عملکرد فرایند و محصولات با توجه به الزامات مقررات زیست محیطی است. هر کدام از این دو مبحث تولید ناب و مدیریت زنجیره تامین سبز دارای پارادایم هایی هستند که طی یک سری ویژگی های مشترک دسته بندی میشوند و به اهداف و اشتراکاتی دست می یابند .هدف اصلی این تحقیق بررسی پارادایم های ناب و سبز و میزان تحقق اهداف ناب توسط پارادایم های سبز می باشد .
  کلمات کلیدی : تولید ناب ،مدیرت زنجیره تامین ،مدیریت زنجیره تامین سبز ،پارادایم های ناب،پارادایم های سبز


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 330 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer