دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر کانال های بانکداری الکترونیک در ایران :مفاهیم و گونه شناسی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر کانال های بانکداری الکترونیک در ایران :مفاهیم و گونه شناسی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی بانکداری
 • مروری بر کانال های بانکداری الکترونیک در ایران :مفاهیم و گونه شناسی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مروری بر کانال های بانکداری الکترونیک در ایران :مفاهیم و گونه شناسی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سید محسن زارع ،مینا حسینی


  چکیده فارسی:

  امروزه بسیاری از بانک ها در سطح جهان خدمات خود را به صورت الکترونیکی ارائه می دهند .بخش در حال رشدی از مشتریان که تمایل دارند عملیات بانکی خود با استفاده از سیستم های الکترونیکی و بدون مراجعه به شعبه انجام میدهند در حال پیدایش است و پاسخ گویی به نیاز مشتریان با بافت سنتی بانک ها امکان پذیر نبوده و ایجاد زمینه و در اختیار گرفتن فناوری ارتباطات الکترونیکی و رایانه ای الزامی است .لذا فضای مناسبی برای بانک ها ایجاد شده است تا با ارائه خدمات خود در حد توان سهم بزرگی از فعالیت های مالی را از ان خود نمایند .بر این مبنا این مطالعه با هدف شناسایی کانالهای بانک داری الکترونیک در ایران انجام شده است . این مطالعه با مرور ادبیات پژوهش در حوزه بانکداری الکترونیکی تلاش دارد تا ابتدا با تبیین مفاهیم مربوط به بانکداری اینترنتی و مزایای ان پرداخته ،سیستم های پرداخت الکترونیکی را مورد وا کاوی قرار داده ،انواع کانال های مورد استفاده مشتریان در بانکداری اینترنتی را بر شمرد .به علاوه خلاصه ای از وضعیت بانکداری اینترنتی در ایران تشریح خواهند شد .
  کلمات کلیدی :بانکداری اینترنتی ،دستگاه خودپرداز ، تلفن بانک، موبایل بانک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 375 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بانکداری
موضوعات
footer