دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی نقش مدیریت ارتباط با مشتری(CRM )در ارتقاء عملکرد بانک ملت شعب تبریز - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی نقش مدیریت ارتباط با مشتری(CRM )در ارتقاء عملکرد بانک ملت شعب تبریز - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • بررسی نقش مدیریت ارتباط با مشتری(CRM )در ارتقاء عملکرد بانک ملت شعب تبریز

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی نقش مدیریت ارتباط با مشتری(CRM )در ارتقاء عملکرد بانک ملت شعب تبریز


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سیدمحمد ال احمد


  چکیده فارسی:

  این پژوهش با هدف بررسی نقش مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)در ارتقاء عملکرد بانک ملت شعب تبریز می باشد . روش پژوهش از نوع پیمایشی توصیفی و از نوع «تحقیقات کاربردی »است .جامعه اماری پژوهش شامل کلیه کارکنان بانک ملت شعب تبریز می باشد که برابر با 600 نفر می باشد .حجم نمونه تحقیق با استفاده از جدول کرجسی و مورگان برابر با 234 نفر براورد گردید ک در مجموع 225 پرسش نامه کامل جمع اوری شد .ابزار جمع اوری داده ها شامل پرسش نامه نقش مدیریت ارتباط با مشتری در عملکرد سازمانی می باشد . برای تجزیه و تحلیل داده ها از ازمون t تک نمونه ای و ازمون فریدمن استفاده بهره گیری به عمل امده است .نتایج ازمون فرضیه های پژوهش نشان داد که مدیریت ارتباط با مشتری و ابعاد ان شامل تمرکز بر مشتریان اصلی ،مدیریت دانش ،فناوری مدرن و سازمان دهی فرایندهای کسبو کار در ارتقاء عملکرد شعب بانک ملت تبریز نقش دارند و تمرکز بر مشتریان اصلی در اولویت اول می باشد .
  کلمات کلیدی : مدیریت ارتباط با مشتری و ابعاد ان ،عملکرد سازمانی ،ازمون tتک نمونه و فریدمن


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 639 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer