دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر تجهیزات ،پرسنل و محیط باشگاه های ورزشی در جذب مشتری - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر تجهیزات ،پرسنل و محیط باشگاه های ورزشی در جذب مشتری - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی تاثیر تجهیزات ،پرسنل و محیط باشگاه های ورزشی در جذب مشتری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر تجهیزات ،پرسنل و محیط باشگاه های ورزشی در جذب مشتری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  احسان احد مطلقی ،سید محسن یزدان پناه


  چکیده فارسی:

  این پژوهش با هدف بررسی تاثیر تجهیزات ،پرسنل و محیط باشگاه های ورزشی در جذب افراد به این مکان ها صورت گرفت که نشان داده شود کدام مورد تاثیر بیشتری بر جذب افراد دارد .در این تحقیق مطالعه موردی بر روی باشگاه ورزشی پاد واقع در منطقه یک تهران انجام شد و مشخص شد محیط تاثیر بیشتری بر جذب افراد دارد . جامعه اماری تمام اعضای پاد که شامل 150 نفر بودند که بر اساس جدول مورگان تعداد 108پرسشنامه توسط 108 نفر از اعضا که به طور تصادفی انتخاب شده بودند تکمیل شد که در نهایت 104 پرسش نامه ی قابل استفاده مورد ارزیابی قرار گرفت .برای گرداوری داده ها از پرسش نامه ی لیو 2008 و تعدادی پرسش محقق ساخته استفاده شد که روایی ان توسط اساتید تایید و پایایی ان با استفاده از الفای کرونباخ 0.84محاسبه شد .
  کلمات کلیدی :مدیریت ، رضایت مشتری ،وفاداری ،باشگاه ورزشی ،باشگاه پاد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 690 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer