دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش حرفه حسابرسی در مبارزه با تامین مالی تروریسم (پولشویی) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • نقش حرفه حسابرسی در مبارزه با تامین مالی تروریسم (پولشویی)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نقش حرفه حسابرسی در مبارزه با تامین مالی تروریسم (پولشویی)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حامد خبازنیا


  چکیده فارسی:

  تامین مالی تروریسم (پولشویی)موضوعی است که به یکی از مهم ترین مباحث در بسیاری از کشورها تبدیل شده است .این پدیده می تواند اثار به مراتب مخرب و زیانباری را برای اقتصاد هر کشوری به دنبال داشته باشد و ارگانهای مربوطه باید توجه خاصی در جهت اقدامی برای مبارزه با این موضوع داشته باشند .هر چند که شاید نتوان با قانون گذاری در این زمینه به طور کامل این مشکل را برطرف کرد ولی میتوان تا حدودی از شکل گیری این موضوع و اثار مخرب ان برای اقتصاد کشور جلوگیری کرد . در بین مشاغل مهم در عرصه مبارزه در تامین مالی تروریسم (پولشویی ) میتوان از حرفه حسابرسی اشاره نمود که میتوان با بکارگیری و تدوین قوانین و مقررات و اموزش های لازم به کارکنان این حرفه در جهت مبارزه با پولشویی گامی مهم برداشت .این مقاله سعی دارد تا ضمن معرفی و توضیح مختصری در مورد تامین مالی تروریسم به نقش اثر گذار حرفه حسابرسی در مبارزه با پولشویی بپردازد . دلایل زیادی وجود دارد که بیانگر این موضوع است که حرفه حسابرسی میتواند نقش بسیار موثری در مبارزه با تامین مالی تروریسم ایفا نماید که در ادامه مختصر به این موضوع پرداخته می شود . در بخش پایانی نیز به اموزش ها و برنامه های موسسات حسابرسی در رابطه با فعالیت های پولشویی و نقش حرفه حسابرسی در مبارزه با این موضوع پرداخته میشود .
  کلمات کلیدی: حرفه حسابرسی ،پولشویی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 385 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer