دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تعیین اهمیت معیارهای موثر در انتخاب پیمانکاران شهرداری دزفول - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تعیین اهمیت معیارهای موثر در انتخاب پیمانکاران شهرداری دزفول - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • تعیین اهمیت معیارهای موثر در انتخاب پیمانکاران شهرداری دزفول

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تعیین اهمیت معیارهای موثر در انتخاب پیمانکاران شهرداری دزفول


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهدی نوری اصل ،زین العابدین امینی سابق


  چکیده فارسی:

  ویژگی بارز دنیای کسب و کار امروز را با شتاب تغییرات ان می شناسیم که فرصت هر گونه سکون را از همه گرفته است .سازمانها به شکلی بنیادین تغییر کرده و هیچ شباهتی به سازمان های دیروز ندارند . از جمله این تغییرات اساسی در ساختار ها و رفتارهای سازمانها ، شبکه ای شدن فعالیت های انهاست .در این پژوهش به دنبال تعیین اهمیت معیارهای موثر در انتخاب پیمانکاران شهرداری دزفول در این راستا با استفاده از روش FAHPشاخص ها بر اساس میزان تاثیرشان در انتخاب تامین کنندگان الویت بندی و وزن دهی میشوند و در مرحله اخر با استفاده از روشTOPSIS پیمانکاران شهرداری نقده رتبه بندی می شوند.نتایج پژوهش نشان داد که اهمیت معیارهای اصلی در انتخاب پیمانکاران شهرداری به ترتیب عبارتنند از توانایی پیمانکار ،مدیریت، کیفیت ،اطمینان و انتطباق ، منابع ،تعهد و مالی.
  کلمات کلیدی :حفظ امنیت ، اعتبار اعتماد ،ثبات اعتماد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 770 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer