دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:الویت بندی متغیرهای مهم و تاثیر گذار بر انتخاب پیمان کاران شهرداری شهرستان دزفول - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:الویت بندی متغیرهای مهم و تاثیر گذار بر انتخاب پیمان کاران شهرداری شهرستان دزفول - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • الویت بندی متغیرهای مهم و تاثیر گذار بر انتخاب پیمان کاران شهرداری شهرستان دزفول

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  الویت بندی متغیرهای مهم و تاثیر گذار بر انتخاب پیمان کاران شهرداری شهرستان دزفول


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهدی نوری اصل ،زین العابدین امینی سابق


  چکیده فارسی:

  در این پژوهش مسئله تعیین شاخص های دخیل در انتخاب پیمانکاران انها مطابق با استراتژیها و اهداف یک سازمان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و این شاخص ها می تواند در انتخاب تامین کنندگان سازمان در جهت اهداف ان نقش موثری داشته باشند .حل این مسئله می تواند منجر به بهبود عملکرد سازمان شده و در عین حال هزینه های مرتبط با خرید و تامین را کاهش دهد . شهرداری ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به همین دلیل تصمیمات اخذ شده در این رابطه در عملکرد موفق شهرداری ها در این سازمان ها تاثیر به سزایی دارند با توجه به موارد مذکور اخذ چنین تصمیماتی نیازمند ابزار توجیهی قوی برای اجرا می باشد . در این پژوهش به دنبال ارائه روش موثر در انتخاب شاخص ها و الویت بندی انها ، و استفاده از این شاخص ها در رتبه بندی پیمانکاران می باشیم . در این راستا ابتدا با استفاده از روش FAHPشاخص ها بر اساس میزان تاثیرشان در انتخاب تامین کنندگان الویت بندی و وزن دهی میشوند و در مرحله اخر با استفاده از روش TOPSISپیمانکاران شهرداری نقده رتبه بندی میشوند . نتایج پژوهش نشان داد که در بین شاخص ها شاخص توانایی پیمانکار در راهبری پروژها رتبه اول و همچنین شرکت سولدوز نقده برترین پیمانکار می باشند .
  کلمات کلیدی :خدمات پس از فروش ،عملکرد مطلوب ،کیفیت محصول


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 691 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer