دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مقایسه تطبیقی تفکر استراتژیک از منظر مدیریت رایج و مدیریت اسلامی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مقایسه تطبیقی تفکر استراتژیک از منظر مدیریت رایج و مدیریت اسلامی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • مقایسه تطبیقی تفکر استراتژیک از منظر مدیریت رایج و مدیریت اسلامی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مقایسه تطبیقی تفکر استراتژیک از منظر مدیریت رایج و مدیریت اسلامی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فاطمه کفشدوز محمدی ،مرضیه بختیاری


  چکیده فارسی:

  به نظر می رسد که کلیات مدیریت چه در جوامع اسلامی و چه در جوامع غیر اسلامی یکسان می باشد و شاکله اصلی ان ،همان عوامل اصلی مدیریت یعنی برنامه ریزی تا کنترل و نظارت است ،اما از انجا که مبانی عقیدتی و ارزش های هر جامعه با جامعه دیگر متفاوت است ، بنابراین باید مدیریت اسلامی مبانی خود را هم دارا باشد . از سویی اساس هر عملی در انسان چه نیکو چه زشت نحوه اندیشیدن اوست .شیوه تفکر ادمی است که او را به سمت موفقیت و یا شکست سوق می دهد همین اصل ساده می تواند سازمان ها را نیز تحت ااشعاع قرار دهد . لذا در این تحقیق بحث تفکر استراتژیک از منظر مدیریت اسلامی و مدیریت علمی با ده مولفه تفکر سیستمی ،عزم استراتژیک ،پیشبرد بر اساس رویکرد علمی ،فرصت طلبی هوشمندانه ،تفکر در زمان ،تفکر مفهومی ،اینده نگری ،هوشیاری محیطی ،یادگیری مستمر،ارتباطات موثر مورد مقایسه و بررسی قرار می گیرد .بدین منظور از کارکنان شرکت توسعه 1 مپنا که تعدادشان 630 نفر است با استفاده از فرمول کوکران نمونه ای 239 نفره انتخاب شد و با روش نمونه گیری تصادفی ساده پرسش نامه محقق ساخته بین انها توزیع گردید. روایی تحقیق با استفاده از روایی صوری مورد تایید قرار گرفت و پایایی تحقیق نیز با استفاده از ضریب الفای کرونباخ تایید گردید.مقدار الفای کرونباخ برای پرسش نامه تفکر استراتژیک از دیدگاه مدیریت اسلامی0/784 و برای دیدگاه مدیریت علمی0/806 محاسبه شد که مقدار قابل قبولی است .نتایج تحقیق نشان داد که در نتیجه کلی تحقیق ،تفاوتی بین تفکر استراتژیک در مدیریت علمی و مدیریت اسلامی وجود ندارد و فقط در برخی مولفه ها سوگیری وجود دارد .
  کلمات کلیدی :مدیریت اسلامی ، مدیریت رایج ، تفکر استراتژیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 477 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer