دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:توسعه کارافرینی در چین : نگاهی به کسب و کارهای کوچک - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:توسعه کارافرینی در چین : نگاهی به کسب و کارهای کوچک - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی کارآفرینی
 • توسعه کارافرینی در چین : نگاهی به کسب و کارهای کوچک

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  توسعه کارافرینی در چین : نگاهی به کسب و کارهای کوچک


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  زهرا عقیلی ،کمال سخدری


  چکیده فارسی:

  کارافرینی مقوله ای است که بسیاری از کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه از ان در شکوفایی اقتصاد کشورهای خود یاری میگیرند و بی شک توسعه کارافرینی در اقتصاد کشورها نیاز به بستر فرهنگی برای گرایش مردم به این شیوه فعالیت اقتصادی دارد . چین به عنوان یکی از کشورهای قدرتمند در این زمینه بغا تغییر تفکر افراد جامعه توانسته است در زمینه توسعه اقتصادی با توجه به ایجاد کسب و کارهای خرد نتایج درخشانی کسب کند .مدیران در کشور چین بر این باور هستند که کارافرینی در پیشرفت سازمان انها موثر است و کار افرینی رکن مهم توسعه در اقتصاد چین محسوب می شود .در حال حاضر با فرهنگ سازی و تغییر نگرش افراد جامعه راه انداختن کسب و کار ارزوی بسیاری از جوانان چینی است و غالب افراد تلاش می کنند که کسبو کاری را ایجاد نموده و از ان طریق کسب درامد کنند .نسل جدید کار افرینهای چینی کسانی هستند که با هزینه پایین و با استفاده از ابزارهای جدید و پیشرفته در اقتصاد خود نقشی بزرگ ایفا می کنند.چرا که در این سرزمین اعتقاد بر این است که سرمایه گذاری های کوچک تر برای ازمون و خطا بهتر هستند . این کشور با تمرکز بر نواوری و تقلید توانسته است به رشد اقتصادی بالایی دست یابند . کارافرینان و سرمایه گذاران چینی معتقدند ابداع و نواوری مرد را زنده و پویا نگه می دارد و عامل اصلی پیشرفت در جاده توسعه و رشد اقتصادی است . لذا در این تحقیق که به روش مطالعات اسنادی انجام میگردد نقش کسب و کار های کوچک در توسعه کارافرینی در این کشور مورد بررسی قرار می گیرد .
  کلمات کلیدی :کارافرینی ،توسعه کارافرینی ،کسب و کار خرد ،چین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 237 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer