دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی اهمیت جایگاه روش تحلیل پوششی داده ها در صنعت برق - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی اهمیت جایگاه روش تحلیل پوششی داده ها در صنعت برق - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی صنایع
 • بررسی اهمیت جایگاه روش تحلیل پوششی داده ها در صنعت برق

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی اهمیت جایگاه روش تحلیل پوششی داده ها در صنعت برق


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  هدی میگلی نژاد ،مهدی عباسی


  چکیده فارسی:

  ارزیابی و برنامه ریزی مناسب انرژی برق به عنوان یکی شاخص های مهم توسعه اقتصادی در کشور ها ،باعث نگه داری مطلوب تاسیسات و اثار مثبتی بر سطح رفاه زنرگی مردم جامعه دارد. علاوه بر ان فشار بر نیرو گاه ها ، خطوط انتقال و بخش های توزیع را نیز تا حد قابل ملاحظه ای کاهش می دهد و از جهت برنامه ریزی بهینه مصرف برق در یک منطقه و نهایتا در سطح کشور در کوتاه مدت باعث تقلیل دیماند مصرف در بلند مدت میشود و نیز از سرمایه گذاری جهت احداث نیرو گاه ها ،خطوط انتقال و غیره می کاهد. در حال حاضر یکی از روش های مهم جهت ارزیابی واحدها روش تحلیل پوششی داده ها می باشد که با معرفی فاکتورهایی به عنوان ورودی ها و خروجی های حاصل از عملکرد واحدهای مورد نظر ،سعی در معرفی واحد بهینه و الگو سازی بر اساس ان داراست .در مقاله حاضر با بررسی نمونه هایی از مقالات در زمینه ارزیابی واحدهای صنعت برق با استفاده از روش تحلیل پوششی داده ها که در بازه زمانی 1387تا 1395برای مقالات داخلی و خارجی پرداخته شده و در نهایت با معرفی نوع الگو ،روش مورد استفاده و پارامتر های موثر ورودی و خروجی خلاصه ای از ان جمع اوری و نشان داده شده است که در بین مقالات حاضر روش بازده به مقیاس ثابت نسبت به متغیر از اهمیت بیشتری برخوردار است.
  کلمات کلیدی :تحلیل پوششی داده ها ، صنعت برق ، کارایی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 415 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
صنایع
موضوعات
footer