دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شنتاسایی و اولویت بندی استراتژیکی های شرکت های تولیدی با استفاده از روش های تصمیم گیری چند شاخصه( مطالعه موردی: شرکت فولاد فارس ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شنتاسایی و اولویت بندی استراتژیکی های شرکت های تولیدی با استفاده از روش های تصمیم گیری چند شاخصه( مطالعه موردی: شرکت فولاد فارس ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • شنتاسایی و اولویت بندی استراتژیکی های شرکت های تولیدی با استفاده از روش های تصمیم گیری چند شاخصه( مطالعه موردی: شرکت فولاد فارس )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  شنتاسایی و اولویت بندی استراتژیکی های شرکت های تولیدی با استفاده از روش های تصمیم گیری چند شاخصه( مطالعه موردی: شرکت فولاد فارس )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  امیر درخشان مهر ، مهدی عباسی


  چکیده فارسی:

  در این مقاله مدلی سه مرحله ای برای شناسایی و اولویت بندی استراتژی های شرکت های تولیدی با استفاده از روش های تصمیم گیری چند معیاره ارایه و مدل مذبور در شرکت فولاد فارس پیاده سازی شده است.در مدل ارایه شده ، ابتدا با تشکیل تیمی از خبرگان به شناسایی استراتژیهای شرکت های تولیدی اقدام می شود. سپس با مرور منابع ،فهرست شاخص های موثر بر اهمیت استراتژی های استخراج شده با استفاده از پرسشنامه ، شاخص های با اهمیت بیشتر مشخص می شود. در ادامه با استفاده از روش هایAHP و تاپسیس به اولویت بندی استراتژی های شرکت های تولیدی اقدام شده و در نهایت با استفاده از روش های ادغام ، اولویت نهایی استراتژی های شرکت های تولیدی ارایه می شود. به منظور پیاده سازی مدل پیشنهادی در شرکت فولاد فارس ، ابتدا با تشکیل تیم خبرگان و شناسایی استراتژی های شرکت تولیدی مورد نظر بر اساس مبانی نظری موجود در این حوزه ، استراتژی ها و معیارها شناسایی گردید. سپس به بحث در مورد استراتژی ها و معیارهای شناسایی شده در مرحله قبل پرداخته شد و پس از تایید نهایی انها اولویت بندی این استراتژی ها و معیارها پرداخته شد.با توجه به نتایج اجرای مدل پیشنهادی در شرت فولاد فارس مشخص گردید که استراتژی ادغام با دیگر شرکت ها ، استراتژی یکپارچگی عمودی به بالا و استراتژی توسعه محصول از مهم ترین استراتژی های شناسایی شده در این شرکت بود . با توجه به نتایج ادغام مشخص گردید که استراتژی ادغام با دیگر شرکت ها در تمامی روش های ادغام از جمله روش میانگین رتبه ها ، روش بردا و روش کپ لند به عنوان مهم ترین استراتژی شرکت فولاد فارس می باشد .
  کلمات کلیدی :استراتژی شرکت های تولیدی ، AHP ،TOPSIS ،شرکت فولاد فارس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 453 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer