دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر هوش سیاسی بر تعهد سازمانی بر تاکید بر نقش میانجی فرهنگ سازمانی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر هوش سیاسی بر تعهد سازمانی بر تاکید بر نقش میانجی فرهنگ سازمانی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی تاثیر هوش سیاسی بر تعهد سازمانی بر تاکید بر نقش میانجی فرهنگ سازمانی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر هوش سیاسی بر تعهد سازمانی بر تاکید بر نقش میانجی فرهنگ سازمانی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  زهرا کوچک زاده ، نیلوفر جلالی


  چکیده فارسی:

  نقش هوش سیاسی بر ایحاد تعهد سازمانی انکار ناپذیر است. هوش سیاسی یک مهارت اجتماعی است که باید به درستی شناخته شده و برای افزایش تعهد افراد در سازمان به کار گرفته شود. فرهنگ سازمانی تاثیر به سزایی در افزایش تعهد کارکنان به سازمان دارد و هوش سیاسی می تواند بر فرهنگ سازمانی تاثیر گذار باشد. بنابراین هدف از پژوهش حاضر بررسی تاثیر هوش سیاسی بر تعهد سازمانی با نقش میانجی فرهنگ سازمانی می باشد .پژوهش حاضر از لحاظ هدف کاربردی و از نظر نحوه اجرا توصیفی همبستگی است که در ان از ابزار پرسش نامه برای جمع اوری داده ها استفاده شده است .جامعه اماری شامل 45 نفر از کارکنان ، تعدادی از سازمان های دولتی شهر خرم اباد می باشد که بر اساس جدول مورگان و به روش نمونه گیری تصادفی 40 نفر انتخاب شدند. برای تحلیل داده ها از نرم افزارwarp pls استفاده شده است . یافته های پژوهش نشان می دهد که هوش سیاسی بر تعهد سازمانی تاثیر گذار است و فرهنگ سازمانی رابطه بین هوش سیاسی و تعهد سازمانی را تعدیل می کند.
  کلمات کلیدی :هوش سیاسی ، تعهد سازمانی ، فرهنگ سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 451 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer