دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه مدلی یکپارچه برای مکان یابی - مسیریابی سبز وسایل نقلیه در شرایط عدم قطعیت - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • ارائه مدلی یکپارچه برای مکان یابی - مسیریابی سبز وسایل نقلیه در شرایط عدم قطعیت

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه مدلی یکپارچه برای مکان یابی - مسیریابی سبز وسایل نقلیه در شرایط عدم قطعیت


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  زهرا روغنی ،جعفر رزمی


  چکیده فارسی:

  روند رو به رشد صنعتی شدن در سال های اخیر سبب افزایش تقاضا و به تبع افزایش مصرف منابع شده است.این امر سبب وارد امدن خسارات جبران ناپذیری به محیط زیست شده که نگرانی روز افزون جوامع بشری را در پی داشته است .یکی از موثرترین راهبردهای مواجه با این مشکل توسعه زنجیره های تامین سبز است .در این پژوهش مدل دو هدفه جدیدی برای مکان یابی و مسیریابی سبز وسایل نقلیه در زنجیره تامین ارائه گردیده است .این مسئله شامل توزیع محصولات از انبار مرکزی به انبارهای توزیع احداث شده در مناطق مختلف ارسال محصولات مورد نیاز به مشتریان از مراکز توزیع و در نهایت جمع اوری پسماندهای ایجاد شده از سمت مشتریان و ارسال انها به مراکز بازیافت طی یک فرایند چند سطحی می باشد. با توجه به تاثیر عوامل مختلف بر سوخت مصرفی وسایل نقلیه و اثرات زیست محیطی ناشی از ان که در اکثر پژوهش نادیده گرفته شده است .مدل مطرخ شده با در نظر گرفتن رویکرد زیست محیطی و عوامل موثر در سوخت مصرفی وسایل نقلیه از جمله مسافت بار ،شرایط جاده و وسایل نقلیه ارائه شده است.اهداف در نظر گرفته شده در این مسئله شامل کمینه کردن هزینه های مکان یابی و مسیریابی و کمینه کردن میزان مصرف سوخت می باشد.تقاضای مشتریان دارای ماهیت عدم قطعیت از نوع فازی است . در این پژوهش از تئوری اعتبار فازی برای مواجهه با عدم قطعیت استفاده شده است . مدل ارائه شده با استفاده از چندین مثال عددی در سایز کوچک مورد ارزیابی قرار گرفت که برای حل مدل از روش محدودیت اپسیلون تقویت شده استفاده شد و در نتیجه اعتبار و صحت مدل ارائه شده در این مثال های عددی به تایید رسید و در اخر تحلیل حساسیت بر روی برخی از پارامترهای مهم مدل انجام شده و تاثیر و اهمیت انها بر روی سوخت مصرفی و هم چنین هزینه کل زنجیره تامین نشان داده شد.
  کلمات کلیدی :مکان یابی ، مسیر یابی ،مصرف سوخت ، جمع اوری ضایعات ، تئوری اعتبار فازی ، عدم قطعیت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 771 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی: نظر


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer