دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نگاهی به عوامل موثر بر تجاری سازی فناوری های سلامت همراه - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نگاهی به عوامل موثر بر تجاری سازی فناوری های سلامت همراه - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • نگاهی به عوامل موثر بر تجاری سازی فناوری های سلامت همراه

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نگاهی به عوامل موثر بر تجاری سازی فناوری های سلامت همراه


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مریم زمان پور بار کوسرائی ، دکتر محمدرضا محسنی ازغندی ،دکتر غلامرضا گودرزی


  چکیده فارسی:

  تلفن همراه به عنوان یکی از مظاهر فناوری ارتباطی نوین در زندگی بشر جایگاه قدرتمندی دارد و جزد لاینفک زندگی روزمره انسان ها محسوب می شود .صنعت سلامت نیز از جماه حوزه های اصلی است که نفوذ تلفن همراه در این صنعت پیشرفت های حیرت اور و چالش های متنوعی را نتیجه داده است .سلامت همراه فعالیت ها و عملیات پزشکی پشتیبانی شده توسط تلفن همرا است که به مثابه دستیار دیجیتالی برای اطلاع رسانی و خدمات بهداشتی درمانی و شخصی عمل می کند.تجاری سازی سلامت همراه یک پدیده جهانی است و بسیاری از نظام های بهداشتی جهان تحت تاثیر ان قرار دارند. به همین جهت در این پژوهش سعی بر ان نمودیم تا عوامل موثر بر تجاری سازی سلامت همراه را اولویت بندی کنیم .لذا با بررسی تحقیقات انجام شده مرتبط با حوزه تجاری سازی سلامت همراه ، چارچوبی به عنوان عامل هایی که بر تجاری سازی فناوری های حوزه سلامت همراه تاثیرگذار هستند ارائه شد .
  کلمات کلیدی : تجازی سازی ، خدمات ، فناوری برتر ، سلامت همراه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 293 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی: نظر


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer