دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:طراحی یک سیستم خبره برای تشخیص علت و پیشنهاد در مورد شیوه درمان اولیه زانو درد - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی سیستم های خبره
 • طراحی یک سیستم خبره برای تشخیص علت و پیشنهاد در مورد شیوه درمان اولیه زانو درد

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  طراحی یک سیستم خبره برای تشخیص علت و پیشنهاد در مورد شیوه درمان اولیه زانو درد


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مجید ابراهیم زاده ،مسعود ارجمند ،ابوالفضل کاظمی ،فاطمه ابراهیم زاده


  چکیده فارسی:

  سیستم های خبره برای در دسترس قرار دادن دانش توسعه پیدا کردند . این برنامه ها ،الگو و رفتار خبرگان و کارشناسان را شبیه سازی می کنند . تا به امروز سیستم های خبره متنوعی در زمینه پزشکی ارائه شده است و باعث شده تا علوم پزشکی به یکی از زمینه های پیشتاز در این زمینه تبدیل شود. در این مقاله یک سیستم خبره برای تشخیص و ارائه درمان اولیه زانو درد ارائه شده است .اقدامات اولیه همواره در صورت تشخیص درست علت زانو درد چه در حادثه و چه دربیماری در بهبود سریع بیماران بسیار موثر می باشند اما بیشتر مواقع دسترسی سریع به پزشکان متخصص برای تشخیص درست علت زانو درد بیماران وجود ندارد . از این رو سیستم خبره ای ک ما طراحی کردیم به بیمار کمک می کند که قبل از مراجعه به پزشک نوع عارضه را شناسایی نموده و اقدامات و درمان های اولیه را انجام دهد . سیستم مورد نظر با استفاده از نرم افزار clips ارائه شده است و پایگاه دانش این سیستم خبره حاصل نظرات پزشکی است و کاملا مبنای علمی دارد . این برنامه به صورت زنجیره پسرو کدنویسی شده است و پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز از کاربر با توجه به درخت تصمیم گیری مربوطه علت را تشخیص و در مان اولیه را تجویز میکند .
  کلمات کلیدی :سیسنم خبره ، زانو درد ، کلیپس ، تشخیص علت ، سیستم پایگاه دانش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 309 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
سیستم-های-خبره
موضوعات
footer