دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نظام مدیریت استعداد در سازمان - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نظام مدیریت استعداد در سازمان - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • نظام مدیریت استعداد در سازمان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نظام مدیریت استعداد در سازمان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سورنا حسینی ، مینا اخباری ازاد


  چکیده فارسی:

  هدف این پژوهش بررسی تاثیر راهبرد منحصر به فرد مدیریت استعداد بر قرار داد روان شناختی کارکنان مستعد شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری می باشد . سنجش پایایی پرسشنامه با استفاده از شاخص بار عاملی و پایایی مرکب انجام شد .بار عاملی شاخص ها به طور میانگین برابر با 0/871و پایایی مرکب سازه ها نیز بالاتر از میزان حداقل 0/708بود و بنابراین پایایی پرسشنامه تایید شد . میزان متوسط واریانس استخراج شده برای سازه ها بالاتر از0/5 بود و بنابراین روایی همگرای سازه ها نیز مورد تایید قرار گرفت . در بررسی نتایج حاصل از ازمون کیفیت مدل ساختاری ،مقدار میانگین ضریب تعیین0/55 و ضریب مسیر0/736 نشان از تاثیر قابل توجه راهبرد منحصر به فرد بر قرار داد روان شناختی کارکنان داشت و میزان آماره تی برای سازه قرار داد روان شناختی به طور میانگین برابر با17/158 بود و معناداری رابطه در سطح %99تایید شد .نتایج نشان داد که سازمان با بکارگیری راهبرد منحصر به فرد در زمینه مدیریت استعداد توانست تاثیر قابل توجهی بر قرارداد روان شناختی کارکنان مستعد خود گذاشته و انرا محقق سازد و فرضیه پژوهش مورد تایید قرار گرفت .
  کلمات کلیدی :مدیریت استعداد ،راهبرد منحصر به فرد ، قرار داد روان شناختی ، شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 428 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer