دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تحلیل استراتژیک مدیریت منابع انسانی با تمرکز بر فرهنگ در سازمان ها - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت منابع انسانی
 • تحلیل استراتژیک مدیریت منابع انسانی با تمرکز بر فرهنگ در سازمان ها

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تحلیل استراتژیک مدیریت منابع انسانی با تمرکز بر فرهنگ در سازمان ها


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  منوچهر مکی ،سحر حاتمی


  چکیده فارسی:

  امروزه برای پاسخگویی به چالش های رقابتی پیش روی سازمان ها و دستیابی به اهداف و بقاء و سوداوری در جهان در حال تحول کنونی یکی از مولفه های افزایش دهنده موفقیت برای سازمانها تمرکز بر مدیریت استراتژیک منابع انسانی است . هدف مدیریت استراتژیک منابع انسانی ایجاد چشم اندازی است که مسائل سیاسی مهم در ارتباط با کارکنان را مشخص میکند .این تحقیق بررسی مفهومی پیامدهای تحلیل استراتژیک مدیریت منابع انسانی با تمرکز بر فرهنگ بر سبک مدیریتی در سازمان های ایران است .شرایط و عناصری که در اجرای مدیریت استراتژیک منابع انسانی دراین کشور شرکت دارند به توجه بیشتری نیاز دارند .این تحقیق در جستجوی عواملی است که بر اجرای مدیریت استراتژیک منابع انسانی در ایران تاثر گذار هستند .به فرهنگ در سطح ملی میپردازد که بر سبک مدیریتی در سازمان ها تاثیر می گذارد و همچنین به بررسی در زمینه عدم وجود مدیر مناسب به عنوان یک منابع در مسیر مدیریت استراتژیک منابع انسانی می پردازد .
  کلمات کلیدی :مدیریت استراتژیک ، منابع انسانی ، فرهنگ ، مدیریت استراتژیک ، مدیریت منابع انسانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 569 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer