دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:سنجش بهره وری با استفاده شاخص های بهره وری و ریسک پذیری - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:سنجش بهره وری با استفاده شاخص های بهره وری و ریسک پذیری - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت ریسک
 • سنجش بهره وری با استفاده شاخص های بهره وری و ریسک پذیری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  سنجش بهره وری با استفاده شاخص های بهره وری و ریسک پذیری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فائزه نمازیان ،مرجان محمد جعفری


  چکیده فارسی:

  بهبود بهره وری همانند سایر مولفه ها از الزامات کار سازمانی است .در این پژوهش با ارئه مدل ترکیبی به ارزیابی نمایندگی های یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی مالی در استان زنجان در دوره زمانی نیمه دوم سال 94و نیمه اول سال 95 پرداختیم .در مرحله اندازه گیری بهره وری با استفاده از تکنیک تحلیل پوششی داده ها ،کارایی نمایندگی ها محاسبه و با استفاده از شاخص مالم کوئیست بهره وری نمایندگی ها پس از گذشت 6 ماه اول پایش گردید. در ادامه با استفاده از تکنیک انالیز حالت بالقوه خرابی ، ریسک پذیری نمایندگی ها محاسبه شد. در این تحقیق با استفاده از عدد معیار ریسک به مقایسه عدد الویت ریسک با عدد معیار ریسک تعیین شده پرداخته شدو ریسک های غیر قابل قبول مشخص گردید.در انتها نتایج تحقیق ارائه شد.
  کلمات کلیدی : اندازه گیری بهره وری ،کارایی ، تکنیک تحلیل پوششی داده ها ،تکنیک انالیز حالات بالقوه خرابی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 692 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-ریسک
موضوعات
footer