دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تخلفات اموزشی دانشجویی با استفاده از درخت تصمیم و شبکه عصبی - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های عصبی
 • بررسی تخلفات اموزشی دانشجویی با استفاده از درخت تصمیم و شبکه عصبی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تخلفات اموزشی دانشجویی با استفاده از درخت تصمیم و شبکه عصبی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سمانه بقائی ،ابراهیم رضایی نیک ،امیر حسین انظباطی


  چکیده فارسی:

  از انجائیکه اهمیت توجه به فراگیران دانش به عنوان زیر بناهای توسعه و پیشرفت کشور بر هیچکس پوشیده نیست لذا هر موضوعی که به ایجاد خلل در امر اموزش نیز مربوط شود شایسته است مورد توجه قرار گیرد.با توجه به تاثیراتی که تخلفات اموزشی اگاهانه و یا نا اگاهانه بر روند تحصیلی موفق دانشجویان دارد بررسی ماهیت تخلفات در جهت کاهش ان اهمیت پیدا می کند.در این مقاله به بررسی تخلفات اموزشی و تاثیر متغیرهای نظیر جنسیت، رشته تحصیلی و غیره با نوع تخلف پرداخته می شود به این منظور دو تکنیک داده کاوی یعنی درخت تصمیم و شبکه عصبی بر روی یک مجموعه داده اموزشی که از یک دانشگاه در شهر مشهد جمع اوری شده است بکار برده می شود نتایج نشان میدهد بجز جنسیت سایر متغیرها ، یعنی رشته تحصیلی ،مقطع تحصیلی ،معدل نیمسال قبل ،تعداد واحد انتخابی و ترم وقوع تخلف بر نوع تخلف تاثیر گذار هستند.
  کلمات کلیدی : داده کاوی ، تخلفات اموزشی ،درخت تصمیم ، شبکه عصبی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 504 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-عصبی
موضوعات
footer