دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر بازار یابی داخلی بر عملکرد شرکت های خدمات بیمه ای وابسته به شرکت بیمه پارسیان - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر بازار یابی داخلی بر عملکرد شرکت های خدمات بیمه ای وابسته به شرکت بیمه پارسیان - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • تاثیر بازار یابی داخلی بر عملکرد شرکت های خدمات بیمه ای وابسته به شرکت بیمه پارسیان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر بازار یابی داخلی بر عملکرد شرکت های خدمات بیمه ای وابسته به شرکت بیمه پارسیان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  شادی شفیغی ،مهدی رسولی قهرودی


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر با هدف بررسی تاثیر بازار یابی داخلی بر عملکرد شرکت های خدمات بیمه ای وابسته به شرکت بیمه پارسیان انجام شده است .بدین منظور 32 نمایندگی حقوقی فعال بیمه پارسیان به روش نمونه گیری تصادفی خوشه ای به عنوان نمونه اماری انتخاب شدند و به پرسش نامه های بازار یابی داخلی فورمن و مانی و عملکرد سازمانی هرسی و گلداسمیت پاسخ دادند. داد های بست امده از پرسش نامه ها پس از بررسی ویژگی های جمعیت شناختی و شاخص های مرکزی و پراکندگی متغیرها با استفاده از نرم افزارSPSSمورد تجزیه و تحلیل اماری قرار گرفت . نتایج بدست امده از تحلیل رگرسیون نشان می دهد که بازار یابی داخلی بر توانایی ، وضوح، حمایت ، مشوق ،ارزیابی ، اعتبار و تتاسب محیط سازمانی تاثیر مثبتی دارد . بنابراین نتیجه گیری می شود که با به کارگیری بازار یابی داخلی می توان عملکرد سازمانی شرکت ها را ارتقاء داد.
  کلمات کلیدی: بازار یابی داخلی ، عملکرد سازمانی ،شرکت های بیمه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 434 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer