دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه یک سیستم مدیریت دانش نگهداری و تعمیرات - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه یک سیستم مدیریت دانش نگهداری و تعمیرات - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • ارائه یک سیستم مدیریت دانش نگهداری و تعمیرات

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه یک سیستم مدیریت دانش نگهداری و تعمیرات


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  رامین اخلاق ، سید مهدی گلستان هاشمی


  چکیده فارسی:

  افزایش هزینه های نگهداری و احتیاج شدید به کاهش قطع فعالیت ،بدلیل خرابی ماشین توجه زیادی از تحقیقات را بر مدیریت نگهداری و تعمیرات کشانده است .با توجه به نقش عملکرد مدیریت نگهداری و تعمیرات در کل چرخه عمر دارایی ، جمع اوری ، ذخیره و اشتراک دانش کسب شده توسط اعضای تیم نت سبب بهبود تصمیم گیری ها و پشتیبانیاز فرایند نت می شود. مستند سازی مفاهیم ،ثبت یا مکتوب نمودن ،گرداوری ،تنظیم و تدوین ، دسته بندی و نگهداری اطلاعات را در خود نهفته دارد .وجه اشتراک تمامی اقذامات مستند سازی را می توان مکتوب نمودن هدفمند بخشی دانسته ها و اگاهی ها دانست که به وسیله ان افراد متوجه میشوند که چه اقداماتی در گذشته صورت گرفته و عایدی و منفعت ملموس و غیر ملموسی برای سازمان به همراه داشته اند.در نتیجه مدیریت دانش به عنوان کلید اصلی رقابت پذیری سازمان ها از جمله حوزه هایی است که در نت اهمیت و تاثیر به سزایی دارد . در این میان با اشتراک گذاری اطلاعات و دانش فنی متخصصین ،کارکنان نت قادر خواهند بود اقدامات مناسب برای ممانعت از تکرار فعالیت ها و خطاها را انجام دهند ،همچنین با استفاده از دانش موجود بازده و مزایای نگهداری و تجهیزات افزایش و قابلیت پاسخ گویی و نواوری سازمان بهبود می یابد. تحقیق حاضر تلاشی است برای پاسخگویی به این سوال بنیادین که چه مدلی امکان توانمندی مدیریت دانش در زمینه نگهداری و تعمیرات را مهیا می سازد؟ یکی از چالش های گرد اوری تجربیات افراد با سابقه،نبود ابزارهای مناسب برای ثبت و ذخیره اطلاعات و دانش در زمینه نگهداری و تعمیرات می باشد .این تحقیق یک الگویی سیستمی مدیریت دانش نگهداری و تعمیرات را ارائه می دهد و با استفاده از راهکارهای تحلیل و ریشه یابی خرابی ها در صدد ثبت تجربیات افراد با سابقه و بکارگیی ان در جهت افزایش سرعت تعمیرات ، کاهش زمان و هزینه فعالیت های نگهداری و تعمیرات می باشد.
  کلمات کلیدی :سیستم ، مدیریت دانش ، مدیریت نگهداری و تعمیرات ،انواع دانش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 20
  حجم فایل: 683 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer