دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مطالعه و بررسی تاثیر قابلیت های بازار یابی بر مدیریت عملکرد - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مطالعه و بررسی تاثیر قابلیت های بازار یابی بر مدیریت عملکرد - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • مطالعه و بررسی تاثیر قابلیت های بازار یابی بر مدیریت عملکرد

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مطالعه و بررسی تاثیر قابلیت های بازار یابی بر مدیریت عملکرد


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  بهمن حاجی پور ،شاهین روحانی راد


  چکیده فارسی:

  قابلیت بازار یابی منشا مزیت رقابتی پایدار است که به نظر می رسد می تواند منجر به عملکرد برتر نیز شود .قابلیت های بازار یابی از فرایند های حیاطی کسب و کار نظیر سنجش بازار و ارتباط مشتری حمایت کرده و به دلیل ماهیت ضمنی دانش درگیر در ان ها ، نه تنها این قابلیت برای تقلید دشوار است بلکه می تواند یک عامل متمایز کننده برای سازمان ها باشد.سازمان هایی که از سطوح بالای قابلیت بازار یابی بهره می برند یرای شناسایی و پاسخ گویی به نیازهای اشکار و پنهان مشتریان و ایجاد روابط سود اور بلند مدت با مشتریان خود در موقعیت بهتری قرار می گیرند .این مقاله نیز سعی بر ان دارد تا اهمیت قابلیت های بازار یابی را در حوزه مدیریت عملکرد بیان کند. در این میان ضمن معرفی هرچه بیشتر مفاهیم قابلیت های بازار یابی و مدیریت عملکرد به ارتباط مفاهیم و نتایج تحقیقات صورت گرفته تایید می شود و در پایان نیز برخی راهکارها در این زمینه اشاره می شود .
  کلمات کلیدی : بازار یابی ، قابلیت بازار یابی ،عملکرد، مدیریت عملکرد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 365 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer