دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر حوزه های تحقیقاتی مدیریت استراتژیک - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر حوزه های تحقیقاتی مدیریت استراتژیک - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت استراتژیک
 • مروری بر حوزه های تحقیقاتی مدیریت استراتژیک

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مروری بر حوزه های تحقیقاتی مدیریت استراتژیک


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سید امیر حسین طیبی ابوالحسنی ،شاهین روحانی راد


  چکیده فارسی:

  امروزه کسبو کارها با شدت رقابت و پیچیدگی های روز افزون محیط خارجی روبرو هستند. در چنین شرایطی بهره وری مستمر برای رویارویی اثر بخش با عدم اطمینان محیطی نیاز به استراتژی مناسب دارد .مدیریت استراتژیک این امکان را فراهم می کند تا مدیران با استفاده از روش های متظم تر ، معقول تر و منطقی تر راه ها و استراتژی های بهتری را بقای سازمانها در محیط های پرشتاب کنونی تدوین نمایند . البته پر واضح است که برای استفاده بهتر از علم مدیریت استراتژیک ابتدا شناخت و اشنایی با حوزه های ان ضروری است . در این مقاله تلاش می شود تا با بررسی مقالات موجود حوزه های تحقیقاتی مدیریت استراتژیک به صورت جامع معرفی و تبیین شوند.لذا بابررسی صورت گرفته در حوزه مدیریت استراتژیک داخل کشور مشخص شد طبقه بندی های متنوعی برای این حوزه وجود دارد که در این میان دو نوع طبقه بندی موضوعی از جذابیت بیشتر برخوردار بوده که در این مقاله ضمن بیان انها به تشریح مباحث مهم هریک و دیگر واژگان مهم این علم پرداخته می شود.
  کلمات کلیدی : تحقیقات ، استراتژی ،مدیریت استراتژیک ،مرور


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 386 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer