دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر شبکه های اجتماعی مجازی بر چابکی سازمانی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر شبکه های اجتماعی مجازی بر چابکی سازمانی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی تاثیر شبکه های اجتماعی مجازی بر چابکی سازمانی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر شبکه های اجتماعی مجازی بر چابکی سازمانی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  منصور شیخي داراني ،1محمدعلي وحدت نژاد *, ،2محمد صالح اولیاء ،3سید محمود زنجیرچي .4


  چکیده فارسی:

  سازمان های زیادی به علت سازگار نبودن با محیط اطراف ،پاسخگو نبودن به نیاز مشتریان و شرکت های رقیب از صحنه رقابت کنار رفته اند و یا مجبور شده اند استراتژی های مختلفی را برای احیای خود انتخاب کنند.سازمانها امروز به دنبال راهی برای سرعت بخشیدن به امور خود هستند .علم مدیریت روش های زیادی در همین جهت پیشنهاد می دهد که از جمله انها چابکی سازمانی است. یکی از ابزار های مورد توجه برای رسیدن به چابکی سازمانی ، شبکه های اجتماعی مجازی است .هدف پژوهش حاضر ،بررسی رابطه بین شبکه های اجتماعی مجازی و چابکی سازمان در بین کارکنان دانشگاه یزد است . جامعه اماری این پژوهش مدیران و کارمندان غیر هیات علمی قسمت اداری دانشگاه یزد تشکیل میدهند. به منظور جمع اوری داده ها از پرسش نامه استفاده شده است . جهت تجزیه و تحلیل داده ها از نرم افزار SPSS23و Smart PLS2استفاده شده است .یافته های این تحقیق نشان داد که شبکه های اجتماعی مجازی تاثیرمثبت و معناداری بر قابلیت های چابکی سازمانی دارد .
  کلمات کلیدی : شبکه های اجتماعی مجازی ،چابکی سازمانی ،قابلیت های چابکی سازمانی ،دانشگاه یزد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 683 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer