دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی ارتباط بین مدیریت یکپارچه ریسک و عملکرد مالی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی ارتباط بین مدیریت یکپارچه ریسک و عملکرد مالی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت ریسک
 • بررسی ارتباط بین مدیریت یکپارچه ریسک و عملکرد مالی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی ارتباط بین مدیریت یکپارچه ریسک و عملکرد مالی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  شهروز گویری ،خاطره اهنود ،یونس امجدیان


  چکیده فارسی:

  هدف اصلی این پژوهش بررسی ارتباط بین مدیریت یکپارچه ریسک با عملکرد مالی در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می باشد. به عبارت دیگر در این پژوهش سعی شده است که به این سوال پاسخ داده شود که ایا با افزایش ریسک قوانین ،ریسک استراتژی ، ریسک گزارشگری و ریسک عملیاتی ،عملکرد مالی شرکت کاهش می یابد یا خیر ؟ برای پاسخگویی به این پرسش نمونه ای به تعداد 79 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران ،در دوره زمانی 1385 لغایت 1394 مورد بررسی قرار گرفت . در این پژوهش متغیر ریسک یکپارچه و اجرای ان به عنوان متغیر مستقل در نظر گرفته شده است همچنین عملکرد مالی شرکت متغیر وابسته می باشد یافته ها نشان می دهد که بین ریسک عملیاتی ، ریسک گزارشگری و ریسک عملیاتی با عملکرد مالی رابطه منفی و معنادار وجود دارد ولی بین ریسک قوانین و عملکرد مالی رابطه ای یافت نشد.
  کلمات کلیدی :ریسک یکپارچه ، ریسک عملیاتی ،ریسک قوانین،ریسک گزارشگری ،ریسک استراتژی ،عملکرد مالی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 20
  حجم فایل: 837 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-ریسک
موضوعات
footer