دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر حق الزحمه حسابرس بر روی کیفیت حسابرسی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر حق الزحمه حسابرس بر روی کیفیت حسابرسی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • تاثیر حق الزحمه حسابرس بر روی کیفیت حسابرسی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر حق الزحمه حسابرس بر روی کیفیت حسابرسی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  یونس امجدیان ،مهدی بشکوه


  چکیده فارسی:

  هدف اصلی این پژوهش بررسی ارتباط حق الزحمه حسابرس و کیفیت حسابرسی در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می باشد .به عبارت دیگر در این پژوهش سعی شده است که به این سوال پاسخ داده شود که ایا حق الزحمه حسابرسی بر کیفیت حسابرسی تاثیرگذار است یا خیر ؟ برای پاسخگویی به این پرسش نمونه ای به تعداد 55 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در دوره زمانی 1385 لغایت 1394مورد بررسی قرار گرفت . در این پژوهش متغیر کیفیت حسابرسی با استفاده از اقلام تعهدی غیر عادی ،متغیر حق الزحمه حسابرسی با استفاده از لگاریتم حق الزحمه حسابرسی و برای ازمون فرضیه پژوهش از مدل رگرسیون استفاده شده است .یافته های پژوهش نشان می دهد که بین حق الزحمه حسابرس و کیفیت حسابرسی رابطه ای مثبت و معناداری وجود ندارد .
  کلمات کلیدی :حق الزحمه حسابرس ، کیفیت حسابرسی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 677 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer