دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:اولویت بندی عوامل موفقیت پیاده سازی سیستم برنامه ریزی منابع شرکت با روش فرایند تحلیل شبکه ای (مورد مطالعه گروه صنعتی گلرنگ ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:اولویت بندی عوامل موفقیت پیاده سازی سیستم برنامه ریزی منابع شرکت با روش فرایند تحلیل شبکه ای (مورد مطالعه گروه صنعتی گلرنگ ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • اولویت بندی عوامل موفقیت پیاده سازی سیستم برنامه ریزی منابع شرکت با روش فرایند تحلیل شبکه ای (مورد مطالعه گروه صنعتی گلرنگ )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  اولویت بندی عوامل موفقیت پیاده سازی سیستم برنامه ریزی منابع شرکت با روش فرایند تحلیل شبکه ای (مورد مطالعه گروه صنعتی گلرنگ )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محسن لطفی ، احمدرضا قاسمی


  چکیده فارسی:

  در پژوهش حاضر با ارائه مدلی برخی شاخص های موفقیت پیاده سازی سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان از بعد مدیریتی و سازمانی در گروه صنعتی گلرنگ شناسایی و رتبه بندی شده اند .بدین منظور در گام نخست به شناسایی شاخص ها و درگام بعدی اولویت بندی شاخص های موفقیت پیاده سازی سیستم برنامه ریزی منابع سازمان با استفاده از فرایند تحلیل شبکه ای صورت گرفته است .اندازه نمونه بر اساس رویکرد متعارف تصمیم گیری چند شاخصه 5 تا 15 مورد ارزیابی میشود . همچنین به منظور انجام فرایند تحلیل شبکه ای از نرم افزار سوپر دسیژن استفاده شده است. نتایج پژوهش حاکی از ان است که از بین عوامل مدیریتی به ترتیب عوامل حمایت مدیران ،سبک مدیریتی و توانمند سازی کارکنان و از بین عوامل سازمانی نیز عوامل فناوری ،ساختار سازمانی و اموزش کارکنان از اولویت بیشتری در مقایسه با سایر عوامل بر خوردارند . همچنین در مقایسه کلی بین عوامل مدیریتی و سازمانی ،عامل مدیریتی از اولویت بالاتری برخوردار می باشد .
  کلمات کلیدی : سیستم برنامه ریزی منابع سازمان ،عوامل موفقیت ای آر پی ،فرایند تحلیل شبکه ای ،سوپر دسیژن


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 825 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer