دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه مدل ریاضی بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد در یک دانشگاه نظامی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه مدل ریاضی بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد در یک دانشگاه نظامی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت عملکرد
 • ارائه مدل ریاضی بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد در یک دانشگاه نظامی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه مدل ریاضی بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد در یک دانشگاه نظامی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مسعود مصدق خواه ، سید ضیاء الدین قاضی زاده ،سعید رضا جوچین


  چکیده فارسی:

  هدف این تحقیق ارائه مدل ریاضی بودجه ریزی جهت تخصیص بودجه برای یک دانشگاه نظامی مبتنی بر عملکرد بوده به نحوی که از یک سو تخصیص بودجه به برنامه ها بر اساس اهمیت هر برنامه و از سوی دیگر تخصیص بودجه به دانشکده ها بر اساس ضریب کارایی هر دانشکده و همچنین استانداردهای وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری مبتنی بر حداقل سهم بودجه برنامه پژوهشی مورد توجه قرار گیرد.با در نظر گرفتن معیارهای گوناگون در دانشگاه و با توجه به ابهام موجود در تعیین حدود بالا و پایین بودجه در تمام سطوح دانشگاه ،مدل برنامه ریزی ارمانی استوار فازی بودجه مبتنی بر عملکرد در دانشگاه طراحی گردید . در این مدل به منظور تعیین ضریب اهمیت هر دانشکده جهت تخصیص بودجه به ان از نرم افزار داخلی دانشگاه استفاده شد که در ان کارایی هر دانشکده در مقایسه عملکرد با انتظارات محاسبه شده است . همچنین وزن ارمان ها و میزان اهمیت هر برنامه بر اساس مقایسات زوجی توسط خبرگان تعیین گردید. در نهایت با بهره گیری مدل ریاضی طراحی شده و پیاده سازی ان به کمک نرم افزار لینگو روی داده های واقعی سال 1395 بودجه به برنامه ها و دانشکده های دانشگاه تخصیص می یابد .نتایج حل مدل استوار فازی و مقایسه ان با داده های واقعی سال 95 دانشگاه بیانگر بهبود کارایی این مدل در تخصیص بودجه می باشد به نحوی که با تخصیص بهینه بودجه بهبود قابل ملاحظه ای در میزان دستیابی به ارمان ها و تابع هدف اتفاق خواهد افتاد .
  کلمات کلیدی :مدل ریاضی بودجه ریزی ، بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد ،بودجه ریزی دانشگاه ،تصمیم گیری چند هدفه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 28
  حجم فایل: 929 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-عملکرد
موضوعات
footer