دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه مدل بهینه سازی برای توزیع پلاکت توسط مرکز خون با امکان انتقال جانبی بین بیمارستان ها (مطالعه موردی : 8 بیمارستان در شهر تهران ) - 1396

یلدا

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • ارائه مدل بهینه سازی برای توزیع پلاکت توسط مرکز خون با امکان انتقال جانبی بین بیمارستان ها (مطالعه موردی : 8 بیمارستان در شهر تهران )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه مدل بهینه سازی برای توزیع پلاکت توسط مرکز خون با امکان انتقال جانبی بین بیمارستان ها (مطالعه موردی : 8 بیمارستان در شهر تهران )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهدی کام ور ،سعید یعقوبی


  چکیده فارسی:

  امروزه مدیریت خون و فراورده های خونی به عنوان یکی از مهم ترین چالش های حوزه سلامت و درمان مطرح بوده و علی رغم پیشرفت های گسترده ی صورت گرفته در این حوزه ، هنوز دانشمندان موفق به یافتن جایگزین مناسبی برای خون انسان نشده اند .در نتیجه تنها منبع برای جایگزینی خون یک فرد ،خون اهدایی توسط سایر افراد می باشد که این امر اهمیت زیاد مدیریت صحیح این ماده ی ارزشمند را نشان می دهد .پلاکت به عنوان یکی از فراورده های خونی به طور متوسط عمری معادل 5 روز داشته و با توجه به درجه ی فساد پذیری بالا ، مدیریت توزیع ، نگهداری و مصرف ان از جنبه های بسیاری حائز اهمیت است .در این مقاله یک مدل عددصحیح برای یک زنجیره ی تامین پلاکت متشکل از یک مرکز خون و تعدادی بیمارستان ارائه می شود، به طوری که امکان انتقال جانبی پلاکت بین بیمارستان ها به عنوان راهکاری جهت افزایش قابلیت اطمینان عملکرد سیستم در مواقعی که مرکز خون قادر به پاسخگویی به تقاضای بیمارستان ها نسبتت در این مدل لحاظ مدل شده است ، به منظور اعتبار سنجی مدل داده های مرقبوط به 8 بیمارستان واقع در شهر تهران در مدل مورد استفاده قرار گرفته که نتایج حاکی از ان است که به کار گیری سیاست انتقال پلاکت بین بیمارستان ها نقش به سزایی در کاهش میزان کمبودها و هزینه های زنجیره ی تامین پلاکت خواهد داشت .
  کلمات کلیدی :زنجیره تامین خون ، مدل بهینه سازی ، پلاکت ، فساد پذیری ، انتقال جانبی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 504 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer