دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی عملکرد منابع انسانی شرکت های پروژه محور بر اساس شاخص های مقاومت پذیری - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی عملکرد منابع انسانی شرکت های پروژه محور بر اساس شاخص های مقاومت پذیری - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت منابع انسانی
 • ارزیابی عملکرد منابع انسانی شرکت های پروژه محور بر اساس شاخص های مقاومت پذیری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی عملکرد منابع انسانی شرکت های پروژه محور بر اساس شاخص های مقاومت پذیری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:


  چکیده فارسی:

  اداره امور سازمانهای پروژه محور برای مدیران انها چالش های خاصی به وجود اورده است .یکی از مهم ترین این چالش ها چگونگی حصول اطمینان انها از همراستایی پروژه هایشان با استراتژی ها و اهداف سازمان است .منابع انسانی با ارزش ترین دارایی و مهم ترین منبع مزیت رقابتی در همه سازمانها به خصوص سازمانهای پروژه محور می باشد .انها بیشر تحت تاثیر بحران مالی و افسردگی قرر دارند ،سازمانها با درک تعاملات متقابل سازمان، کیفیت منابع انسانی و مدیریت اثر بخش،رمز موفقیت خود را در کاربرد شیوه های نوین مدیریتی و بهره مندی از نیروی انسانی می دانند و معتقدند که نیروی انسانی برای سازمانهای انها مزیت رقابتی ایجاد می کند . سازمان ها برای رفع و جبران کاستی ها و ارتقای بهره وری اثر بخشی ،همچنین کشف توانایی های کارکنان خود به سنجش عملکرد انان نیاز دارد، ارزشیابی عملکرد نیروی انسانی فرایند بسیار مهم در سازمان است .هدف از تحقیق پیش رو از ارزیابی عملکرد منابع انسانی شرکت های پروژه محور بر اساس شاخص های رزیلینسی( مقاومت پذیری )است.
  کلمات کلیدی :ارزیابی عملکرد ،منابع انسانی ،شاخص های مقاومت پذیری ،تحلیل پوششی داده ها


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 717 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer