دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه مدیریت بحران با ارتباطات سازمانی و چابکی سازمانی در شهرداری ارمغان - 1396

یلدا

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی رابطه مدیریت بحران با ارتباطات سازمانی و چابکی سازمانی در شهرداری ارمغان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه مدیریت بحران با ارتباطات سازمانی و چابکی سازمانی در شهرداری ارمغان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  معصومه ابراهیمی ور کیانی ،میثم قربانیان ،حسن حاجی زاده دامغانی


  چکیده فارسی:

  تعداد اندکی از سازمانها به لزوم اماده ساختن خود برای رویاروئی با بحران های احتمالی پی برده اند .به همین ترتیب برای مقابله با خطرات احتمالی ساز و کارهای لازم را پیش بینی نکرده اند .این عدم توجه باعث از بین رفتن سازمان های بسیاری شده است . بنابراین لازم است سازمان ها همواره خود را برای مواجهه با خطرات احتمالی امادگی نمایند بهترین اقدام به کارگیری مدیریت بحران است . وجود ارتباطات موثر در سازمان ها یکی از اجزای مهم در توفیق مدیریت و چابکی سازمان ها به شمار می اید .روش تحقیق از لحاظ هدف ،کاربردی و از لحاظ نحوه جمع اوری داده ها توصیفی است .جامعه اماری شامل 100 نفر از کارکنان شهردای دامغان می باشد که حجم نمونه همان 100 نفر محاسبه شده است . ابزار جمع اوری داده ها پرسش نامه های مدیریت بحران جهرمی(1380 ) و محقق ساخته ارتباطات سازمانی و چابکی سازمانی است و روش تجزیه و تحلیل داده ها از طریق ازمون Spss می باشد.یک مولفه مدیریت بحران (نیاز سنجی فعالیتها ) با ارتباطات سازمانی و چهار مولفه مدیریت بحران(طراحی ساختار ،پیچیدگی ، تمرکز ،نیاز سنجی فعالیتها ) با چابکی سازمانی در شهرداری دامغان رابطه دارد . با افزایش مولفه های مدیریت بحران ، ارتباطات و چابکی در سازمان افزایش می باید.
  کلمات کلیدی :مدیریت بحران ،ارتباطات سازمانی ،چابکی سازمانی ،شهرداری دامغان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 496 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer