دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه یک مسئه مکان یابی -مسیریابی چند وسیله ای حمل مواد خطرناک با در نظر گرفتن هزینه وابسته به مقدار بار حمل شده (مطالعه موردی چند شهر تهران ) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مسیریابی
 • ارائه یک مسئه مکان یابی -مسیریابی چند وسیله ای حمل مواد خطرناک با در نظر گرفتن هزینه وابسته به مقدار بار حمل شده (مطالعه موردی چند شهر تهران )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه یک مسئه مکان یابی -مسیریابی چند وسیله ای حمل مواد خطرناک با در نظر گرفتن هزینه وابسته به مقدار بار حمل شده (مطالعه موردی چند شهر تهران )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد جمالی


  چکیده فارسی:

  با توجه به اهمیت و نقش مواد سوختی در رشد صنایع و با در نظر گرفتن این نکته که حمل و نقل این گروه از محصولات همواره با ریسک مواجه هستند و خطرات مرتبط با خود را دارا می باشند و همچنین با در نظر گرفتن اهمیت روزافزون و کاربردی حمل و نقل ترکیبی ( چند وجهی ) در صنایع مختلف و نقش برجسته این نوع از حمل و نقل در زنجیره تامین ،در این تحقیق ابتدا یک مدل ریاضی دو هدفه برای مکان یابی -مسیر یابی حمل مواد خطرناک با در نظر گرفتن وزن مواد حمل شده ارائه می گردد که در ان تابع هدف هزینه که شامل هزینه های حمل ،ساخت پایانه حمل بار ترکیبی (جهت جابجایی نوع وسیله حمل ) و همچنین ریسک جابجایی و حمل و نقل مواد خطرناک حداقل گردند.پس از ان مدل با کمک روش های حل دقیق و سپس با کمک الگوریتم NSGA II اقدام به حل مدل پیشنهادی می گردد. پس از ارزیابی روش های حل ، بهترین روش حل انتخاب گردیده و مدل با توجه به اطلاعات واقعی که از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، راه اهن جمهوری اسلامی ، شرکت توزیع و پخش فراورده های نفتی دریافت گردیده است حل می گردد.
  کلمات کلیدی :مکان یابی -مسیر یابی ،مواد خطرناک ،حمل و نقل ترکیبی ،تابع هزینه ، وابسته به وزن


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 20
  حجم فایل: 649 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مسیریابی
موضوعات
footer