دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی مروری مساله مکان یابی موجودی در زنجیره تامین در 20 سال اخیر - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی مروری مساله مکان یابی موجودی در زنجیره تامین در 20 سال اخیر - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • بررسی مروری مساله مکان یابی موجودی در زنجیره تامین در 20 سال اخیر

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی مروری مساله مکان یابی موجودی در زنجیره تامین در 20 سال اخیر


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  زهرا زارع بیدکی ،حامد کاظی پور ،داوود جعفری


  چکیده فارسی:

  طراحی شبکه زنجیره تامین یکی از مهم ترین تصمیمات استراتژیک در مدیریت زنجیره تامین می باشد . مسئله مکان یابی موجودی با هدف تصمیمات استراتژیک طراحی زنجیره تامین و تصمیمات تاکتیکی و عملیاتی مدیریت موجودی مورد مطالعه قرار می گیرد. تصمیم گیری در خصوص مکان تسهیلات ،نقشی حساس در طراحی شبکه های زنجیره تامین بازی می کند. از این رو در این مقاله یک مرور کامل از مدل های موجود در ادبیات مکان یابی -موجودی ارائه شده است.یک مدل ریاضی پایه برای مسئله مکان یابی موجودی که قابل گسترش در بعضی ویژگی های دنیای واقعی می باشد ارائه شده است . همچنین یک بررسی در مورد مقاله های مورد بحث در این حوزه در 2 دهه اخیر بیان شده است .در بخش پایانی نیز با ارائه ی شکاف های تحقیقاتی ،بستر انجام تحقیقات اتی در اختیار علاقه مندان به این حوزه قرار می گیرد.
  کلمات کلیدی :مکان یابی تسهیلات ،کنترل موجودی ،زنجیره تامین ،مکان یابی -موجودی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 791 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer