دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه یک مدل ریاضی مکان یابی موجودی با در نظر گرفتن تقاضای غیر قطعی فصلی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه یک مدل ریاضی مکان یابی موجودی با در نظر گرفتن تقاضای غیر قطعی فصلی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • ارائه یک مدل ریاضی مکان یابی موجودی با در نظر گرفتن تقاضای غیر قطعی فصلی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه یک مدل ریاضی مکان یابی موجودی با در نظر گرفتن تقاضای غیر قطعی فصلی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  زهرا زارع بیدکی ،حامد کاظی پور ،داوود جعفری


  چکیده فارسی:

  زنجیره ی تامین شامل بخش هایی است که به طور مستقیم و غیر مستقیم در تامین خواسته ی مشتریان با یکدیگر در ارتباط هستند . هماهنگی در زنجیره تامین به معنی درجه ای از همکاری استراتژیک یک بنگاه با بنگاه های دیگر و همچنین مدیریت فرایندهای درون سازمانی با برون سازمانی با هدف رسیدن به حداکثر ارزش حداقل هزینه است.از این رو در این تحقیق مدل سازی هماهنگی روی تصمیم های مکان یابی و موجودی در یک زنجیره تامین سه رده ای شامل یک تولید کننده ،چند توزیع کننده ،و چند خرده فروش مورد بررسی قرار گرفته است .تقاضا غیر قطعی و تحت سناریوهای متفاوت در نظر گرفته میشود .طبیعت پویا و پیچیده ی زنجیره تامین درجه بالایی از عدم قطعیت را به تصمیمات برنامه ریزی زنجیره تامین تحمیل می کند و به طور گسترده ای عملکرد کلی شبکه زنجیره تامین را تحت تاثیر قرار می دهد.در نظر گرفتن داده های غیر قطعی در بسیاری از مسائل تصمیم گیری نقش مهمی ایفا می کند به خصوص در صورتی که پروسه پیاده سازی ان زمان بر باشد .
  کلمات کلیدی :مکان یابی تسهیلات ،کنترل موجودی ،زنجیره تامین ،مکان یابی -موجودی ،تقاضای غیر قطعی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 5
  حجم فایل: 370 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer