دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بکارگیری شبکه عصبی در فعالیت های بندری :مطالعه موردی بندر شهید رجایی بندر عباس - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بکارگیری شبکه عصبی در فعالیت های بندری :مطالعه موردی بندر شهید رجایی بندر عباس - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های عصبی
 • بکارگیری شبکه عصبی در فعالیت های بندری :مطالعه موردی بندر شهید رجایی بندر عباس

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بکارگیری شبکه عصبی در فعالیت های بندری :مطالعه موردی بندر شهید رجایی بندر عباس


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سید حبیب اله رحمتی ،هدی بحرانی


  چکیده فارسی:

  بنادر به عنوان دروازه های صادرات و واردات و نقاط استراتژیک هر کشور نقش خاصی را در حوزه سیاسی و اقتصادی ایفا می کنند و در این راستا تاکید بر فاکتورهای رقابتی هر بندر به منظور افزایش قدرت رقابت پذیری و پیشروی ان در عرصه جهانی نمود بیشتری می یابد . از جمله فاکتورهای مهم می توان به فعالیت تخلیه و بارگیری اشاره نمود. در این تحقیق نموده ایم با استفاده از شبکه عصبی به پیش بینی حجم تخلیه و بارگیری مواد نفتی بندر شهید رجایی بندر عباس پرداخته شود .داده های مورد نیاز از بانک اطلاعاتی سازمان بنادر و دریانوردی اخذ و با استفاده از نرم افزار Rapid Miner و پیاده سازی و تحلیل داده ها صورت پذیرفت .در این تحقیق پیش بینی کوتاه مدت تحلیه و بارگیری مواد نفتی دربندر شهید رجایی صورت گرفت و استفاده از شبکه عصبی به منظور پیش بینی مناسب ارزیابی گردید .نتایج حاصل ضریب همبستگی 85.0و RMSEخطای مطلق به ترتیب 098 ،0و 0،082 را نشان می دهند .
  کلمات کلیدی :شبکه عصبی ،پیش بینی ،تخلیه و بارگیری ،داده کاوی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 589 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-عصبی
موضوعات
footer