دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شرکت پویش معدن تجارت آریا بررسی تاثیر پاداش های مالی بر بهره وری نیروهای متخصص - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بهره وری
 • شرکت پویش معدن تجارت آریا بررسی تاثیر پاداش های مالی بر بهره وری نیروهای متخصص

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  شرکت پویش معدن تجارت آریا بررسی تاثیر پاداش های مالی بر بهره وری نیروهای متخصص


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  میثم صفری ،سعید نجف پور،دکتر محمد ایتی مهر


  چکیده فارسی:

  این پژوهش با هدف بررسی تاثیر پاداش مالی بر بهره وری نیروهای متخصص شرکت پویش معدن تجارت اریا انجام شده است . روش کار : این پژهش از نظر هدف از نوع کاربردی و از منظر گرداوری داده روش علمی -مقایسه ای محسوب می شود و روش گرداوری اطلاعات نیز میدانی بوده. در تحقیق حاضر جامعه اماری تمامی کارکنان شرکت پویش معدن تجارت اریا که طبق امار سرپرستی شرکت602نفر بودند که به روش نمونه گیری تصادفی ساده 200 تن از کارمندان انتخاب شدند و با تکمیل پرسش نامه به بررسی تاثیر پاداش مالی بر افزایش بهره وری نیروهای متخصص شرکت پویش معدن اریا بر متغیرهای تعیین شده پرداختند.ابزار جمع اوری داده ها شامل پرسش نامه پاداش مالی بهره وری رایت (1994)بود. تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از نرم افزارSPSS و روش های اماری ضریب همبستگی نیمه های موازی ازمون اسپیرمن بروان و تحلیل رگرسیون چندگانه به روش گام به گام و با استفاده از نرم افزارSPSS صورت گرفت . همچنین پایایی پرسش نامه از طریق الفای کرونباخ سنجیده شد. یافته ها :نتایج حاصل از بررسی فرضیه های پژوهش نشان داد که بین پاداش مالی و بر بهره وری نیروهای متخصص شرکت پویش معدن تجارت اریا رابطه معناداری وجود داشت (ضریب رگرسیونی :0/862) پس نگاهی کوتاه به یافته های پژوهش نشان می دهد که سیستم حقوق و پاداش در شرکت مورد مطالعه نقش بسزایی در بهبود بهره وری کارکنان انان داشته است . به نحوی که می تواند در اثر بخشی کلی شرکت و ارایه خدمات با کیفیت بالاتر در راستای ارتقای سطح سلامت روانی جامعه موثر باشد.
  کلمات کلیدی :بهره وری کارکنان ،پاداش ، شرکت پویش معدن تجارت اریا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 7
  حجم فایل: 203 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بهره-وری
موضوعات
footer