دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین ساختار سازمانی با میزان رضایت شغلی کارکنان سازمان برق ابادان - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین ساختار سازمانی با میزان رضایت شغلی کارکنان سازمان برق ابادان - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی رابطه بین ساختار سازمانی با میزان رضایت شغلی کارکنان سازمان برق ابادان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه بین ساختار سازمانی با میزان رضایت شغلی کارکنان سازمان برق ابادان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  احمد قنواتی ،سید امین موسوی ،دکتر محمد ایتی مهر


  چکیده فارسی:

  هدف از پژوهش حاضر بررسی رابطه بین ساختار سازمانی با میزان رضایت شغلی کارکنان سازمان برق ابادان بود.بدین منظور 40 نفراز کارکنان سازمان برق ابادان به طورتصادفی ساده به عنوان نمونه اماری انتخاب شدند ابزار پژوهش پرسشنامه های رضایت شغلی و ساختار سازمانی بودکه در اختیار ازمودنی های پژوهش قرار گرفت .توضیحات لازم در مورد سوالات و نحوه پاسخ دهی به این پرسشنامه ها در هنگام توزیع انها به ازمودنی ها ارائه شد .برای تجزیه و تحلیل اماری داده ها از نرم افزار اماریSpss 60 و ازمون ضریب همبستگی پیرسون استفاده و سطح معنی داری(P<0/05 )در نظر گرفته شد. نتایج تجزیه و تحلیل اماری اطلاعات نشان داد که بین دو متغیر پیچیدگی و رسمیت در سازمان با رضایت شغلی رابطه مستقیم و معنی دار وجود دارد .اما بین متغیرهای تمرکز و رضایت زناشویی رابطه معنی داری مشاهده نشد.بنابراین به منظور ایجاد رضایت زناشویی در کارکنان و از این طریق بهبود عملکرد منابع انسانی توجه به ابعاد ساختار سازمانی پیشنهاد می گردد.
  کلمات کلیدی :ساختار سازمانی ، رضایت شغلی ،پیچیدگی ، رسمیت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 6
  حجم فایل: 216 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer