دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر انگیزه بر بهره وری نیروهای شرکت تکنو تجهیز - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی تاثیر انگیزه بر بهره وری نیروهای شرکت تکنو تجهیز

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر انگیزه بر بهره وری نیروهای شرکت تکنو تجهیز


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  احمد قنواتی ،محمود نعمتیان


  چکیده فارسی:

  این پژوهش با هدف بررسی تاثیر انگیزه بر بهره وری نیروهای شرکت تکنو تجهیز انجام شده است . روش کار :این پژوهش از نظر هدف ، از نوع کاربردی و از منظر گرداوری داده روشی علمی مقایسه ای محسوب می شود و روش گرداوری اطلاعات نیز میدانی بوده . در تحقیق حاضر جامعه اماری تمامی کارکنان شرکت تکنو تجهیز که طبق امار سرپرستی در این شرکت تعداد 116 نفر بودند که به روش نمونه گیری تصادفی ساده 40 تن از کارمندان انتخاب شدند و با تکمیل پرسش نامه به بررسی تاثیر انگیزه بر افزیش بهره وری نیروهای شرکت تکنو تجهیز بر متغیرهای تجهیز شده پرداختند.ابزار جمع اوری داده ها شامل پرسش نامه انگیزش شغلی هاکمن و اولدهام(1976) بود. تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از نرم افزارSPSS و روش های اماری ضریب همبستگی نیمه های موازی ازمون اسپیرمن بروان و تحلیل رگرسیون چندگانه به روش گام به گام و با استفاده از نرم افزارSPSS صورت گرفت . همچنین پایایی پرسشنامه از طریق الفای کرونباخ سنجیده شد. یافته ها :نتایج حاصل از بررسی فرضیه های پژوهش نشان داد که بین انگیزه و بهره وری نیروهای شرکت تکنو تجهیز رابطه معناداری وجود داشت ( ضریب رگرسیونی 0/891) پس نگاهی کوتاه به یافته های پژوهش نشان می دهد که سیستم پاداش در شرکت مورد مطالعه ،نقش به سزایی در بهبود بهره وری کارکنان انانداشته است ،بنحوی که می تواند در اثر بخشی کلی شرکت و ارایه خدمات با کیفیت بالاتر به مردم در راستای ارتقای سطح سلامت روانی جامعه موثر باشد .
  کلمات کلیدی :بهره وری کارکنان ، پاداش ، انگیزه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 172 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer