دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تجزیه و تحلیل نسبت های مالی یک شرکت نمونه بین سالهای 92 تا 94 - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تجزیه و تحلیل نسبت های مالی یک شرکت نمونه بین سالهای 92 تا 94 - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت مالی
 • تجزیه و تحلیل نسبت های مالی یک شرکت نمونه بین سالهای 92 تا 94

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تجزیه و تحلیل نسبت های مالی یک شرکت نمونه بین سالهای 92 تا 94


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  ثتا رضویان ،علی محمد کیمیا گری ،کیوان محمودی آذر


  چکیده فارسی:

  یکی از ابزارهایی که برای تعیین موقعیت مالی شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد تجزیه و تحلیل نسبت های مالی است . در واقع نسبت های مالی که بیان کننده مقادیر ارتباط و نسبت بین اقلام و صورت های مالی هستند ،یکی از سه تکنیک مقایسه ای موجود برای انالیز عملکرد شرکت ها در سالهای عملکرد خودش و یا بررسی شرکت های مختلف برای یک سال و یک بازه زمانی است . به طور کلی هدف از تجزیه و تحلیل صورت های مالی ،بررسی توانایی شرکت در بهره برداری از دارایی ها ،ارزیابی عملکرد تامین مالی شرکت از منابع در دسترسش و همچنین بررسی میزان سوداوری شرکت با توجه به فعالیتهای عملیاتی اش می باشد. بدین منظور در این تحقیق به بررسی عملکرد مالی یک شرکت نمونه فعال در حوزه ساخت دیزل های صنعتی در سالهای 92 تا 94 به کمک تجزیه و تحلیل صورت های مالی ،جهت سنجش نقاط ضعف و قوت شرکت و به طور کلی روند تغییرات شرکت در طی 3 سال مذکور می پردازیم که بیانگر چگونگی تحلیل وضعیت یک شرکت نوعی با استفاده از نسبت های مالی است .
  کلمات کلیدی :صورت های مالی ،نسبتهای مالی ،شرکت صنعتی ،روند تغییرات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 510 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer