دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه یک مدل یاضی جهت ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان کالا در زنجیره تامین فولاد - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه یک مدل یاضی جهت ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان کالا در زنجیره تامین فولاد - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • ارائه یک مدل یاضی جهت ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان کالا در زنجیره تامین فولاد

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه یک مدل یاضی جهت ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان کالا در زنجیره تامین فولاد


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  شهره زنگنه نژاد ، مهدی ابطحی


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر در حوزه مدل های کمی جهت انتخاب و ارزیابی تامین کنندگان کالا در زنجیره ی تامین در سال 1396 انجام شده است و از منظر هدف از نوع کاربردی است .جامعه اماری متشکل از منتخبی از کارشناسان شرکت فولاد می باشد . بر این اساس یک مدل ریاضی جهت انتخاب و ارزیابی تامین کنندگان کالا با هدف حداقل کردن کالاهای برگشتی ،نرخ حمل و نقل های با دیر کرد ،هزینه تولید سفارش دهی و مواد اولیه ارائه شده است .در ادامه جهت حل مدل از روش معیار جامع به دلیل چند هدفه بودن مسئله و همچنین برای تجزیه و تحلیل اطلاعات از نرم افزار گمز استفاده شده است .نتایج مدل پیشنهادی مقدار بهینه کالاهای برگشتی،نرخ حمل و نقل های با دیرکرد ،هزینه تولید سفارش دهی و مواد اولیه را برای مدیران نشان می دهد و در نهایت تامین کننده مناسب را انتخاب می کند.
  کلمات کلیدی :ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان ،رتبه بندی ، زنجیره تامین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 991 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer