دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شاخص های رتبه بندی سازمان ها بر اساس تحول مبتنی بر فن اوری اطلاعات - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شاخص های رتبه بندی سازمان ها بر اساس تحول مبتنی بر فن اوری اطلاعات - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی فناوری اطلاعات
 • شاخص های رتبه بندی سازمان ها بر اساس تحول مبتنی بر فن اوری اطلاعات

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  شاخص های رتبه بندی سازمان ها بر اساس تحول مبتنی بر فن اوری اطلاعات


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهدی نصراللهی


  چکیده فارسی:

  نقش فن اوری اطلاعات در شکل دهی کسب و کارهای امروزی کاملا مشهود است . فن اوری اطلاعات یک توانمند ساز بسیار حیاتی در خلق و نگهداری شبکه های کسبو کار انعطاف پذیر است.سازمان ها در هنگام ب کار گیری فن اوری اطلاعات و همچنین در زمان پیاده سازی طرح های تحول مبتنی بر ان نیازمند شاخص هایی برای ارزیابی وضعیت فعلی خود و شناسایی نقاط قوت و ضعف هستند .ضمن انکه بسیاری از سازمان ها می خواهند مبنایی برای مقایسه خود با سایر رقبا و حتی شرکا بر اساس میزان تحول مبتنی بر فن اوری اطلاعات داشته باشند.بر این اساس در مطالعه حاضر ابتدا مهم ترین شاخص های ارزیابی سازمان ها بر اساس تحول مبتنی بر فن اوری اطلاعات شناسایی شده و سپس میزان اهمیت و یا وزن این شاخص ها تعیین گردیده است .با داشتن شاخص ها و وزن انها در حقیقت چارچوبی برای رتبه بندی سازمان ها بر اساس سطح تحول مبتنی بر فن اوری اطلاعات ایجاد می شود .
  کلمات کلیدی :فن اوری اطلاعات ،تحول مبتنی بر فن اوری اطلاعات ،شاخص های ارزیابی ،وزن دهی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 371 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer